Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Šmoulince bez ztráty květinky 22.10.2011

31. 10. 2011

 Druhý turnaj Šmoulinky nás zavedl do Jenče, kde nás čekalo trio pražských soupeřů.

HBB Praha - Kladno 11:52

Pořadatelské družstvo nastoupilo bez své nejlepší střelkyně z kladenského turnaje Bubeníkové a dlouho si nevědělo rady s naší důslednou a zodpovědnou obranou. Poprvé se prosadilo až po poločase, kdy už jsme měli dostatečný náskok.

Bušková 14, Zimolová 14, Perseinová 8, Libertová 6, Malíková 6, Ji. Pilařová 2, Tesárková 2, Mišková.

Wizards Praha - Kladno 12:52

Mezizápasovou přestávku jsme vyplnili bowlingem, který přidal na dobré náladě a naštěstí neubral ani sílu ani poměrně úspěšnou střelbu. V první čtvrtině jsme opět neinkasovali, střelbu rozložili na všechny hráčky, nezapomínali na vydriblování a zpětné najetí, udrželi poloviční úspěšnost trestných hodů a bez problémů zvítězili, přestože Bára v zápalu boje střílela koše na všechny strany.

Perseinová 12, Malíková 10, Bušková 9, Tesárková 9, Libertová 4, Zimolová 4, Mišková 2, Ji. Pilařová 2.

Prosek - Kladno 14:65

Pod dojmem vysokého vítězství z předsezónního turnaje na Proseku jsme do utkání vstoupili laxně, přestali hrát kolektivně a odmítali vložit síly do obranné činnosti, čehož snaživý a lepšící se soupeř v úvodu zápasu dokonale využil (v 5´ 6:8). Až po prostřídání a zvýšení hlasu se hráčky alespoň přiblížily k obvyklým výkonům a po několika snadných ziscích zejména v podání Báry navýšily skóre a dokráčely ke třetí výhře.

Bušková 26, Malíková 8, Perseinová 8, Zimolová 8, Libertová 4, Ji. Pilařová 4, Tesárková 4, Mišková 3.

S výjimkou úvodní části posledního zápasu jsme se prezentovali zlepšenou obrannou hrou, opět sehráli řadu úspěšných rychlých protiůtoků, vyzkoušeli si nově nacvičované dovednosti z tréninku, potěšitelná je padesátiprocentní úspěšnost trestných hodů. Uvidíme, jak nás prověří v listopadu soupeři z nejobtížnějších - Tachov a Říčany.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář